ברוכים הבאים למנעולן 365

מנעולן 365 החברה הגדולה והבטוחה ביותר בישראל, אנו מספקים שירותי מנעולן ופורץ מנעולים בפריסה ארצית כבר 12 שנה. חברתנו מעסיקה מנעולנים מורשים בלבד שהוסמכו על ידי מכללות מקצועיות שונות ברכבי הארץ ורחשו ניסיון של לפחות 3 שנים ובנוסף כל אחד מטכנאי המנעולן אצלנו עבר הכשרה מלאה לתפעול כל הציוד והטכנולוגיה החדישה. וכל זאת בכדי לשמור על רמת מקצועיות גבוה ושירות מקצועי. חברת מנעולן 365 מומחים בפריצת כל סוגי המנעולים והדלתות כמו כן הצוותים של מנעולן 365 מומחים גם בפריצת כל סוגי הרכבים וללא נזק כלל!

מנעולן

מנעולן הינו תפקיד מקצועי הדורש אחריות רבה. 365 היא עיר מרכזית במחוז המרכז, ומגיעים אליה אנשים מכל הארץ לבילויים ולקניות, ולכן סביר להניח שלמנעולן 365 לא יהיה רגע דל. מקצוע המנעולן הינו תובעני עד מאוד, ודורש מהצוות המקצועי זמינות 24 שעות ביממה גם בשעות לא שגרתיות. בניגוד למה שמקובל לחשוב, לא רק אנשים ששכחו את המפתחות שלהם וננעלו מחוץ לבית מזעיקים מנעולן 365, אלא גם אלו המעוניינים בפריצת מנגנון הנעילה של הרכב, בעלי חנויות שמנעוליהם נשברו או התקלקלו לפתע, לקוחות הזקוקים לשחזור מנעולים ומגוון שירותים נוספים. כיוון שלרוב מדובר בשירות דחוף ומידי, קיימת עדיפות למנעולן שיכול להגיע במהירות לכל יעד, גם בשעות הלילה או בזמנים פחות נוחים. צוות מנעולן 365 מגובה בציוד מתקדם וחדשני שיכול לסייע לכם לפתור במהירות כל תקלה, ולהשיב את חייכם לשגרה מבורכת.

פורץ רכבים 365- לכל צרה שלא תבוא

יש מקצועות סטנדרטיים ושגרתיים שכולנו מכירים מהחיים: רופא, מהנדס, מלצר או מנהל חשבונות. פורץ רכבים הוא אחת הדוגמאות למקצועות הפחות שגרתיים, אך כזה שכולנו נזדקק לו ביום מן הימים. בדומה ליתר שירותי המנעולנות, גם בתחום פריצת הרכבים, אלמנט הזמינות הוא אחד העקרונות החשובים ביותר. חשבו על עצמכם ועל לקוח קלאסי שמזמין מנעולן 365 שהוא גם פורץ רכבים - הוא לחוץ, הוא עצבני כי הוא בדיוק מאחר לעבודה או לפגישה חשובה, והדבר שהוא הכי רוצה זה בעל מקצוע שיגיע אליו במהירות לפתור את התקלה. הצוות שלנו במנעולן 365 מבין עד כמה זה מבאס להתקע מחוץ לרכב בזמן הכי פחות רצוי, ולכן יעשה כל שביכולתו כדי לסייע לכם להמנע מעוגמת הנפש. אנו במנעולן 365 נשמח להיענות במהירות לכל קריאה, ולהגיע לכל יעד 365 תוך 20 דקות מרגע הקריאה.

מנעולן 365- האם כדאי להשקיע?

פורץ המנעולים שהזמנו אכן מצליח לפתוח את מנעול הדלת הראשית במהירות רבה, עד שלעיתים אנו נותרים תמהים: האם איכות המנעולים שלנו כה ירודה? והאם כל פורץ יוכל לחדור בקלות לבית או למשרד? למעשה, רוב המנעולים המותקנים בבית או במשרד הם באיכות טובה, אך תמיד ניתן לפרוץ אותה די בקלות. לכן, כל השקעה במנגנון נעילה מתוחכם יותר ובהתקנה איכותית יותר, תהיה מוצדקת וטובה. כל המחפש פורץ מנעולים לדירה או לרכב שיסייע לו להעריך את יעילות מנגנוני הנעילה שלו, יוכל תמיד להעזר בצוות המקצועי של מנעולן 365. צוות מקצועי בעל ידע וניסיון רב יעמוד לרשותכם על מנת לבחון את הסיטואציה, ולבדוק כיצד ניתן לטפל בה בהקדם האפשרי ובמינימום נזק.

אלו שירותים אנו מספקים?

צוות המנעולנים שלנו בחברת מנעולן 365 בקיא בכל שירותי המנעולנות, לרבות פריצת דלתות דירה, פריצת רכבים וכספת. החלפת מנעולים, תיקון דלתות ועוד... אנו פורצים מנעולים ודלתות בבית הלקוח תוך הקפדה על מינימום נזק לרכוש ביעילות גבוהה. מלבד שירות פריצה מקצועי ונקי במיוחד, אנו מסייעים בהחלפת המנעולים הקיימים לחזקים ועמידים יותר. ברשותנו ידע מקצועי וניסיון רב שנים עבור כל אחד מסוגי המנעולים: החל במנעולים פשוטים לדלת הבית, דרך מנעולים חשמליים, מנעולים ביומטריים וכלה במנעולי דלתות פלדלת. אנו נעזרים בכלים המתקדמים לסוג המנעול שברשותכם, על מנת לבצע הן את הפריצה והן את החלפת המנעול כמעט ללא מאמץ.

שירות מהיר 20 דקות הגעה

אם הזמנתם שירותי מנעולן בתל אביב המסופקים על ידי אדם אחד בלבד, הרי שלכם לא יהיה מענה מהיר ואיכותי, שכן מה שאתם עושים הוא – למעשה – להיכנס לתור. אנו מעסיקים צוות של מנעולנים בתל אביב וכמו כן מספקים שירות בפרישה ארצית. צוות הטכנאים שלנו יעניק לכם שירות מקצועי ומיומן בכל שעה ובכל עיר.

מגוון פתרונות מתקדמים

אנו במנעולן בתל אביב תמיד נשאף לתת לכל אחד מלקוחותינו את הטוב ביותר ולכן אם ברצונכם לתגבר את האבטחה סביבכם, אנו נשמח לפרוש בפניכם מגוון אפשרויות אטרקטיביות.

ניסיון ומקצועיות

ניסיון מקצועי הוא אחד הפרמטרים החשובים בעת בחירת מנעולן, ללא הניסיון הדרוש, הסיבה שלשמה הזמנתם את השירות לא תבוא על מטרתה. לחברת מנעולן בתל אביב 12 שנות ניסיון בתחום וכן מגוון פתרונות מתקדמים שיאפשרו לצוות טכנאי השירות שלנו לעזור לכם באופן נקודתי

שירות ברמה הגבוהה ביותר

מנעולן מקצועי תמיד ידע לספק לכם שירות מקצועי ואיכותי אך בד ובד לא פחות חשוב כי השירות יהיה גם אמין ואדיב. כל אחד מטכנאי השירות שלנו ניחן בתודעת שירות גבוהה כך שיעניק לכם טיפול מסור ובלתי מתפשר.

מנעולן 365 זמינים 24 שעות

אנו מודעים לכך כי להיתקע מחוץ לבית ללא מפתח עלול להיות קצת מעיק, כמו גם מחוץ לאוטו, במיוחד אם אתם ממהרים או עייפים אחרי יום עבודה, לכן שמנו לנו למטרה להעניק לכם את השירות הזמין והמהיר ביותר והכל במחירים אטרקטיביים במיוחד.

12 שנים של מצוינות בשירות

בין אם איבדתם מפתח ובין אם יש לכם בעיה טכנית בצילינדר המונעת מכם לפתוח את הדלת אז אתפ צריכים פורץ מנעולים ואנחנו כאן עבורכם. הצרכים שלכם וכן הביטחון האישי שלכם עומדים מול עיננו תמיד. וכדי לספק לכם את הטוב ביותר, אנו מעסיקים את מיטב הטכנאים, כאשר כל אחד מהם מחויב לטיפול מקצועי ולאיכות שירות בלתי מתפשרת.