ברוכים הבאים למנעולן בפתח תקווה. מנעולן בפתח תקווה היא החברה שאתם רוצים למצוא כשאתם מחפשים מנעולן מורשה שיפרוץ לכם את דלת הבית או הרכב. במשך 12 שנים של מצוינות בשירות אנו מודעים ומנוסים בתחום כך שנוכל להתמודד עם כל פריצת מנעול או רכב במהירות ובמקצועיות. אנו מודעים לכך שאין אפשרות להרך למקרה של אובדן מפתח ובגלל זה זמינות של 24 שעות ביממה תוך זמן תגובה מהיר של 20 דקות בכל שעות היום או הלילה הוא הכלי החשוב ביותר למתן שירות נהדר ללקוח שזקוק לפריצת דלת או רכב מידי.

מנעולן בפתח תקווה מצעים שירותי מנעולן מקצועיים עבור לקוחות פרטיים ועסקיים באזור פתח תקווה והסביבה: לעוד מנעולנים מומלץ: מנעולן תל אביב – מנעולן בחולון – מנעולן בראשון לציון – מנעולן ברחובות –

מנעולי ביטחון גבוהים
מערכות בקרת גישה
דלתות אוטומטיות
מנעולים אלקטרונים
אינטרקום ומערכות טלוויזיה במעגל סגור
מנעולים מגנטיים

 

החלפת מנעולים בפתח תקווה
תיקון דלתות בפתח תקווה
פריצת מנעולים בפתח תקווה
שחזור מפתחות לרכב
יכולת מפתח מאסטר
התקנת מנעולי כספת

 

אנו מאמינים כי לכל אדם יש זכות לרמת האבטחה הגבוהה ביותר – זו הסיבה שאנחנו תמיד שואפים לשמור על רמת המחירים שלנו ברמות סבירות, אבל מצד שני אנו לעולם לא נעגל פינות כשמדובר באיכות המוצרים שלנו.

בחברת מנעולן בפתח תקווה אנו זמינים עבורכם בכל יום ובכל שעה, כך שגם אם נתקעתם באמצע הלילה וגם אם במהלך יום שבת, להגיע אליכם זו המחויבות שלנו. במידה ואתם זקוקים לשירותי פורץ מנעולים, צרו עמנו קשר והצוות של מנעולן בפתח תקווה יגיע אליכם תוך 20 דקות!