תקועים מחוץ לרכב? הכל בסדר. פורץ רכבים ברחובות בדרך אליכם להעניק לכם שירותי פריצת רכבים מקצועי מהיר וללא נזקים. פריצת רכבים ברחובות התקשרו עכשיו054-457-5636
מכוניות הן למעשה הכלי שמחבר אותנו אל העולם, אנו משתמשים בו להגיע ממקום למקום, ועבור רובנו הוא יקר ערך. כולנו מתחברים אל הרכב שלנו באופן אישי, והוא למעשה הופך להיות מקום נוסף של פרטיות עבורנו.מנעולן בתל אביב

שירות פריצת רכבים ברחובות:
החל מרגע שהתקשרתם אלינו והזמנתם מנעולן רכב ברחובות ועד לאחר סיום ביצוע העבודה הדבר שתשימו לב אליו הוא השירות שלנו. אנחנו נגיע אליכם בהקדם ובמהירות בזכות צוות פורצי המכוניות שפרוס ברחובות ובאזור השפלה והדרום. פורץ רכבים ברחובות מטעמנו יגיע אליכם ויעניק לכם שירות פריצת מכוניות מקצועי ואמין, ביצוע העבודה תעשה במקצועיות רבה, במיומנות וטכניקה לפריצת רכב איכותית ללא נזקים.
מנעולן מומלץ: מנעולן בתל אביב

מקצוע שעשוי להציל נפשות
המקרה המצער הזה לא קרה לנו באופן אישי, הוא בוודאי קרה למישהו שאנחנו מכירים - הילד שיחק במפתחות של הרכב, לרגע לא שמנו לב והשארנו אותו עם המפתחות בתוך הרכב, והופ! הוא מצא בדיוק את הכפתור הנועל את הרכב, והמפתח הרזרבי לא אתנו. כמה לחץ, כמה פאניקה וכמה דמעות מלווים את המקרים האלה...
לאחר ההתעשתות, צריך לחשוב מה לעשות. למי פונים? אפשר תמיד לנסות לנפץ את שמשות הרכב, אולם אז יש סכנה שחלק מהזכוכיות יפגעו, חלילה, בילד התקוע בפנים. יש אפשרות לנסות לפרוץ את המנעול בעצמנו, אולם אם אנחנו לא מיומנים בכך נוכל לגרום נזק גדול למנעול וכמובן, וזה הדבר הכי חשוב - לבזבז זמן יקר שבו הילד נמצא באוטו, לבד, ואולי כבר מתחיל להראות סימני בהלה. לכן, אם אנחנו לא מקצועיים בתחום הפריצה לרכב, כדאי שנזמין מישהו שהוא כן - מנעולן לרכב.

פתיחה פשוטה של הדלת
מנעולן רכב מנוסה, אמון על פריצת דלתות רכבים, ומסוגל לבצע את פריצת הדלת בתוך עד 20 דקות ולרוב הרבה פחות מכך. לכן, כשאתם מזמינים מנעולן לרכב, כדאי לפנות למנעולן שאתם עצמכם פניתם אליו בעבר, או לחלופין, מי ממכריכם. אם אתם לא מכירים מנעולן לרכב, הזמינו את זה שיהיה הראשון שתקבלו את המספר שלו - אחרי הכול - אתם לחוצים בזמן כי הילד ברכב. הסבירו לו את העניין ובקשו ממנו להגיע במהירות, וסביר להניח שהוא יעשה את הכול כדי להיות אצלכם תוך מספר דקות.
ייתכן, שאם לא יהיה באפשרותו להגיע תוך זמן קצר, הוא יפנה אליכם אל קולגה שלו שכן יוכל, שהרי אחרי הכול טובת הילד עולה כאן על כל טובת פרנסה. מנעולן הרכב יגיע למקום ובדרך כלל יפרוץ את דלת הרכב בפשטות רבה. סביר שאם ייגרם נזק לדלת הרכב הוא יהיה כה מזערי, שלא יוכלו להבחין בו כלל. המנעול בדרך כלל ימשיך בתפקוד רגיל, ואם לא - פשוט גשו אל המוסך הקרוב לביתכם או אל העסק הפרטי של מנעולן הרכב שהזמנתם, ובקשו להחלרחובות. זו פעולה פשוטה והמחיר לא מאוד יקר.
למרות לחץ הזמן, כשאתם מזמינים מנעולן רכב, דרשו לראות את רישיון העיסוק שלו במקצוע - אישור ממשטרת ישראל המסמיך אותו למתן שירותי פריצה. בסיום השירות בקשו ממנו חשבונית ודאגו שיהיו ברשותכם פרטי ההתקשרות עמו - טלפון וכתובת, במידה שתצטרכו לברר אתו משהו בהמשך. על מנת שהדבר לא יחזור על עצמו שנית, חלילה, ולא תצטרכו להשתמש שוב בשירותיו של מנעולן רכב (או לפחות לא כשהילד נעול בפנים), נסו לא לתת לילד את מפתחות הרכב. אם הוא מתעקש להחזיק במפתחות - תמיד אפשר להחליף אותם במפתחות אחרים שברשותכם. אפשר גם כן לתת את המפתחות לילד, אבל רק אם לפחות דלת אחת פתוחה. ברגע שאתם רוצים לסגור את כל הדלתות - קחו את המפתחות ממנו, וסעו לשלום.
נכון שלפעמים עושים דברים בהיסח הדעת, וכל האמור כאן נראה כמובן מאליו, אולם לפעמים עצם הקריאה של דבר שהוא מובן מאליו גורמת לכך שהוא "נצרב" במוח ומשפיע על פעולותינו. זו הייתה הכוונה שלנו במאמר זה, ואנו תקווה שנצליח... שמרו על מפתחות הרכב אצלכם, ושתהיה לכולנו נסיעה טובה!

חברתנו מספקת שירותים לכל סוגי הרכבים:
אאודי, אולדסמוביל, אלפא רומאו, אם גי (MG), ב מ וו, קרייזלר, רובר, ביואיק, גיאו (Geo), דודג, דייהו, סיטרואן, דייהטסו, הונדה, טויוטה, שברולט, יגואר, יונדאי, לאדה, לינקולן, אוטוביאנקי, מאזדה, מיני, מיצובישי, אוסטין, אופל, אינפיניטי, מרצדס, ניסאן, סאאב, סובארו, סוזוקי, סיאט, סמארט, וולוו, סקודה, פולקסווגן, פונטיאק, פורד, לנציה, לקסוס, פיאט, פיגו, קדילאק, קיה, רנו, ודגמים נוספים.