מנעולן 365

24/7

נסיעות בטוחות הביתה – 7 טיפים לשמירה על בטיחות הבית בזמן הנסיעה

מנעולנים מוסמכים באישור משטרת ישראל » 100% אמינות » מקצועיות » מחירים הוגנים

מנעולן בתל אביב

נסיעות בטוחות הביתה – 7 טיפים לשמירה על בטיחות הבית בזמן הנסיעה

Table of Contents

כל השנה התכוננת לחופשה הארוכה שלך שמגיעה לך אחרי שעבדת כל כך קשה. טיפלת בכרטיס הטיסה שלך, השכרת רכב ורכשת תלבושות חדשות ללבוש. היום הגדול סוף סוף הגיע ואתם דוהרים לשדה התעופה בציפייה להירגע על החוף עם חול לבן ומים כחולים מבלי לשקול אפילו לשמור על ביתכם בטוח בזמן הנסיעה. זה יהיה נחמד שמישהו ישמור על הבית שלך בזמן שאתה לא. אבל עבור רובנו, אנחנו משאירים את הבית שלנו ריק כשאנחנו יוצאים לחופשה. שמירה על בטיחות הבית שלך חשובה במהלך עונת החופשות. הנה כמה עצות.

  1. קבל סיטר בית מהימן

זה כנראה הדבר הכי קרוב ל"שומר בית" שאתה יכול להשיג! אם זה בתקציב שלך, שקול לשכור עוזרת בית או מישהו שאתה סומך עליו. אדם זה יכול לטפל בכל חיות המחמד בבית שלך ולהביא דואר ועיתונים. שומר בית יכול להישאר בבית שלך כל הזמן שאתה אינך, או פשוט לעצור פעם או פעמיים ביום. הוא או היא יכולים להדליק ולכבות אורות, ולהדליק ולכבות טלוויזיה ורדיו בזמנים אקראיים.

  1. טיפוח הדשא

הדשא שלך אומר הרבה אם אתה בבית או לא. אם זה גדל יתר על המידה, זה מאותת על ריק. אם אפשר, שכור אנשים שיכסחו את הדשא בהיעדרכם. כמו כן, עצים ושיחים מגודלים עלולים לטשטש חלונות ודלתות, וליצור חללי מסתור לפורצים. לפני היציאה לחופשה, קצץ את הצמחייה בחזרה, ואם אתה הולך להיעדר לזמן מה, שכור מישהו שיגזום לך גם שיחים ועצים.

אם יש לך ילדים, מקורות ממליצים להשאיר כמה צעצועים בחוץ על הדשא. נראה שהילדים חוזרים החוצה בכל רגע! אם יש לך מטפלת בבית, הוא או היא יכולים לסדר מחדש את הצעצועים האלה מדי יום.

  1. דואר ועיתונים

גם אם אין לך שומר בית מן המניין, בקשו מהשכן להביא דואר ועיתונים. אחרת, התקשר לסניף הדואר ולעיתון כדי להודיע ​​להם על התאריכים שבהם תיעדר ובקש מהם להפסיק את המשלוח במהלך הזמן הזה. זוהי דרך מצוינת לשמור על בטיחות בבית בנסיעה משם, במיוחד אם אתה מקבל צ'קים חדשים לביתך במהלך תקופת החופשה שלך.

  1. המכונית שלך

מכונית לא זזה שחונה בחניה שלך במשך ימים על גבי ימים יכולה להיות אות "אף אחד לא בבית" לגנבים. בדוק אם חבר או שכן יכולים להזיז את המכונית שלך מדי פעם, או אפילו להחנות את המכונית שלו בחניה שלך מדי כמה זמן. נראה שמתקיימת פעילות, וזה המסר שחשוב להעביר.

  1. תאורה

אורות חיצוניים בעלי חישת תנועה הם רעיון טוב. ודא שהם תקינים ושכל תאורה חיצונית אחרת פועלת כמו שצריך. גם תאורה פנימית צריכה להיות תקינה. שקול טיימר מנורה כדי שהאורות יוכלו להידלק ולכבות בזמנים אקראיים לכאורה.

  1. טיימרים

טיימרים יכולים לשמש ליותר מסתם תאורה. אתה יכול לחבר אותם לכל מכשיר חשמלי, כגון טלוויזיה או רדיו. זה אומר שהרדיו או הטלוויזיה יידלקו ויכבו בזמנים שונים כאילו מישהו בבית.

  1. חפצי ערך

אל תשאיר חפצי ערך במבט ברור. יש להסתיר מחשבים, טלוויזיות ואלקטרוניקה שניתן לראות בבירור דרך החלונות שלך (או להשתמש בווילונות/צללים על החלונות שלך). תכשיטים, מזומנים, פנקסי צ'קים או כל דבר בעל ערך אחר ניתן לשים ב כספת בבנק שלך, או שאתה יכול לתת את חפצי הערך שלך לבן משפחה מהימן בזמן שאתה לא.

כעת, לאחר שלמדת את 7 הדרכים לשמור על בטיחות הבית שלך בזמן נסיעה משם, אתה יכול ליהנות מהחופשה שלך עם ראש רגוע בידיעה שהבית שלך מוגן.

לחץ כאן לחיוג 24 שעות
גלילה לראש העמוד
לחץ כאן לחיוג 24 שעות