מנעולן 365

24/7

שימושים שונים לכספות ביתיות

מנעולנים מוסמכים באישור משטרת ישראל » 100% אמינות » מקצועיות » מחירים הוגנים

מנעולן בתל אביב

שימושים שונים לכספות ביתיות

Table of Contents

כשאנשים רבים חושבים על כספות ביתיות הם נמשכים למחשבות על סרטים הוליוודיים, סצנות שבהן הנבלים פורצים לבתים של עשירים ומוצאים כספות מוסתרות מאחורי ציורים גדולים, מאחורי לוחות נעים או חפצים מקושטים אחרים. אנשים רבים, בגלל זה, מפוצצים מחשבות על מחשבה בטוחה שהן מיועדות לעשירים ולעשירים. עם זאת, זה פשוט לא נכון. כספות ביתיות מיועדות לכל מי שבבעלותו בית ויש לו משהו חשוב שלדעתו צריך לשמור עליו. להלן מבט על דברים שונים שתוכלו להשתמש בהם בכספת בבית.

תכשיטים ומורשת משפחה

תכשיטים הם פריט נפוץ אחד שנשמר בכספות, במיוחד אם לפריטים יש ערך כלשהו. לפעמים לתכשיטים אין ערך כספי רב, אבל הם עשויים להיות ירושה משפחתית שחשובה לך. ירושה משפחתית שניתן לשמור גם במנעול ומפתח כוללים יצירות אמנות קטנות או יצירות עתיקות קטנות.

מסמכים חשובים

לרוב האנשים מונחים מסמכים שונים שעדיף לשמור בכספת נעולה בביתכם. כרטיסי ביטוח לאומי, תעודות לידה ודרכונים הם מקום טוב להתחיל בו. פריטים אחרים שהכי כדאי לשמור בכספת הם פוליסות ביטוח כולל רכב, בית, חיים וכל פוליסות מיוחדות אחרות שאתה עשוי להחזיק. כדאי לאחסן גם את רישיונות הנישואין ואת מסמכי הגירושין בכספת או בכספת נעולה. מסמכים חשובים נוספים השייכים לכספת כוללים את הצוואה שלך, מסמכי ייפוי כוח, כותרות לכל רכוש שבבעלותך וכל מסמך רפואי חשוב.

כוננים קשיחים של מחשב ורכיבי נתונים אחרים במחשב

כאשר אתה חושב על כמה מידע יקר ערך מאוחסן במחשב שלך, גיבוי מאוחסן בכספת פשוט הגיוני. שמירה על עותקים של כל מסמך חשוב ואפילו קובץ גיבוי של כל תמונות משפחתיות הוא רעיון טוב. יש גם כספות ספציפיות שנועדו להסתיר מחשבים ניידים ורכיבי מחשב אחרים שמתאימים בקלות לבית שלך או אפילו לחדר מעונות בקולג'. מחשבים ורכיבים של מחשבים הם גניבה מהירה עבור הפורץ המנוסה ושמירה על חפצי הערך הללו במנעול ומפתח היא אמצעי זהירות פשוט לנקוט.

כלי נשק

מספר לא מבוטל של אנשים מחזיקים היום סוג כלשהו של נשק חם, במיוחד רובי ציד. אי הגנתם עלולה להיות טעות קטלנית שלא תרצו לעשות. כספות לכלי ירייה נפוצות מאוד והשקעה מצוינת. הם שומרים את הנשק שלך מוסתר ונעול כך שילדים, במיוחד, לא יכולים למצוא אותם ולירות בהם בטעות, ובכל זאת הם עדיין שומרים את הרובים במקום שבו תוכל להגיע אליהם בעת הצורך. כלי ירייה הם גם פריט כרטיס חם לפורצים, עוד סיבה מצוינת לשמור אותם נעולים ומרוחקים מהעין.

מטבעות או סוגים אחרים של אוספים

אם יש לכם אוסף מטבעות או כל סוג אחר של אוסף שיתאים לכספת ביתית, זו דרך מצוינת להגן עליה. אוספי מטבעות יכולים להיות שווים הרבה מאוד כסף והם משהו שפורץ יכול לצאת איתו בקלות.

כֶּסֶף

אל תשכח כסף. אנשים רבים אוהבים להחזיק מעט מזומנים נוספים בביתם למקרי חירום. להשאיר את זה בחוץ זה לא באמת רעיון מצוין, אבל שמירת מחסן קטן בכספת שלך היא פתרון מצוין. זה לא יהיה ברור שזה שם, מה שיצמצם את הסיכויים לגניבה.

לחץ כאן לחיוג 24 שעות
גלילה לראש העמוד
לחץ כאן לחיוג 24 שעות