מנעולן 365

24/7

10 דברים שכדאי תמיד לשמור בארון תיקים חסין אש או כספת

מנעולנים מוסמכים באישור משטרת ישראל » 100% אמינות » מקצועיות » מחירים הוגנים

מנעולן בתל אביב

10 דברים שכדאי תמיד לשמור בארון תיקים חסין אש או כספת

Table of Contents

קניית כספת חסינת אש
זו אולי הדרך המשעממת ביותר לבזבז את הכסף שלך, אבל אתה תעריך כל אגורה מבוזבזת אם יקרה הגרוע מכל והכספת שלך תשמור את המסמכים החשובים שלך. ב-Real Simple, מייעץ נשיא האיגוד הלאומי של מארגנים מקצועיים, בארי איזסק, "חפשו כספת שניתן להבריג לרצפה ובעלת דירוג אש של שעה לפחות. ואם אתה גר בקומה גבוהה, בחר גם באחד עם הגנה מפני פגיעות". זה בהחלט לא הזמן לצאת בזול: "אם אתה רוכש כספות איכותיות, אתה עלול בסופו של דבר להתחרט על המעבר מכיוון שרבות מהכספות הללו עומדות רק שעה בשריפה", לדברי מנטה.

אם אתה לא יכול להרשות לעצמך כרגע כספת, מקפיא זה כן
בעיון בדיון בפורום של לשכת עורכי הדין האמריקאית, הופתעתי כמה עורכי דין המליצו לאחסן מסמכים חשובים בשקיות זיפלוק במקפיא, שכן מקפיאים מתיימרים לשרוד את רוב השריפות. מקצוען הוא שהמסמכים שלך יהיו נגישים בקלות לניצולים שלך (אין צורך להבין את קוד הכספת או למצוא מפתח), אבל הצד השני הוא שהפרטיות שלך לא תהיה מוגנת – ותצטרך לוודא שהמשפחה חברים יודעים היכן לחפש את המסמכים שלך!

מה כדאי לאחסן בכספת חסינת אש?
לאחר שקנית לעצמך כספת יפה – או פינית מקום במקפיא – הנה מה שאתה צריך לשמור בה…

1. מידע ביטוחי
אם הבית שלך עובר שריפה, טורנדו, שיטפון או הוריקן, אחד הדברים הראשונים שתצטרך להתמודד איתם הוא ביטוח. CBS ממליצה על אחסון בטוח של "פוליסות ביטוח נוכחיות ופרטי יצירת קשר עם סוכן", והוסיפה: "תזדקק למידע זה מיד אם הבית שלך ייגרם נזק בשריפה".

2. מסמכים רפואיים
אם כבר מדברים על ביטוח, תרצה תיעוד של הביטוח הרפואי שלך – טפסים והעתקים של כרטיס הביטוח שלך, אם אתה שומר את המקור בארנק שלך – כמו גם "רשימה של הרופאים של המשפחה שלך, תרופות מרשם ופרטי התקשרות לכולם בתי מרקחת שבהם אתה משתמש", על פי Legalzoom. "ייתכן שתזדקק לאלה כדי לקבל אספקה ​​חדשה של תרופות שאתה משתמש בהן על בסיס קבוע."

3. תעודות לידה
לפי Real Simple – והניסיון האישי שלי – אתה צריך תעודת לידה לכל דבר: "כדי להירשם לבתי ספר או לצבא; לקבל דרכון; להוציא רישיון נהיגה או רישיון נישואין אם אין לך דרכון; להגיש בקשה להטבות ממשלתיות ופרטיות (כגון הטבות ביטוח ופרישה). אתה גם צריך את תעודת הלידה של ילדך כהוכחה לגיל כדי לרשום אותו לבית הספר היסודי או לליגה הקטנה". זה לא קשה או יקר מדי להשיג עותק של תעודת הלידה שלך, אז אתה יכול לשמור אחת בכספת חסינת האש שלך, אחת בכספת שלך, ואחת עם בן משפחה אולי.

לחץ כאן לחיוג 24 שעות
גלילה לראש העמוד
לחץ כאן לחיוג 24 שעות